top of page

Jarosław Serednicki

Marketing & Digital Director, Żabka PolskaMarketing & Digital Director, Żabka Polska

Na czym polega Twoja praca?


Jestem dyrektorem Marketingu i Digital, odpowiadam za całość komunikacji marketingowej marki Żabka i zarządzam fantastycznym kilkudziesięcioosobowym Zespołem


Jak wygląda Twoje miejsce pracy?


Pracuję 90% czasu z biura, korzystam z podnoszonego biurka, które daje mi możliwość pracy zarówno na siedząco jak i na stojąco.


Z jakiego komputera korzystasz?


Korzystam z laptopa plus dodatkowego monitora, myszki i klawiatury.


Z jakiego smartfona korzystasz?


iPhone


Jakie aplikacje pomagają Ci dbać o Twoją produktywność?


Notuję na bieżąco myśli i notatki w OneNote i korzystam też z prostych rozwiązań listujących to-do'sy i priorytetyzujących zadania.


Z jakich innych gadżetów korzystasz?


Korzystam z notatnika elektronicznego Remarkable, który pozwala mi notować ręcznie, a nastepnie sprawnie zamieniać notatki na edytowalne elektroniczne dokumenty


Jakie są Twoje lifehacki na efektywną pracę?


Z takich zupełnie prostych - planowanie krótszych spotkań. Zamiast 30 min, 25 minutowe zamiast 60 min, 50 minutowe. Tematy merytorycznie da się bez problemu załatwić, a zostaje chwila na oddech między spotkaniami gdy dzień jest nimi szczelnie wypełniony.


Jaki jest Twój sposób na relaks w trakcie/po pracy?


Zdecydowanie sport - trenuję boks, który pozwala mi zarówno być w formie fizycznej jak i odpoczywać psychicznie i restartować głowę po wymagającym dniu.


Skąd najbardziej lubisz czerpać wiedzę o marketingu?


Ksiązki, LinkedIn, podcasty.


Czy możesz polecić jakieś lektury, filmy, seriale, płyty, programy spoza świata marketingu, które warto znać, pracując w marketingu? 🙂


Z marketingowego punktu widzenia uwielbiam film Mela Gibsona "czego pragną kobiety". Fantastyczna historia o tym jak ważne jest słuchanie i rozumienie potrzeb.

Comments


Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz dołączyć do grona autorów lub zespołu NM?

Skontaktuj się z nami >

© 2012-2024 NowyMarketing jest marką 143Media Sp. z o.o.

bottom of page