top of page

Prywatność w promocji na Black Friday. Nawet 86% zniżki i 3 miesiące gratis na Surfshark VPN!

Dane osobowe to w XXI wieku bezcenny towar, dlatego każdy powinien strzec ich jak oka w głowie. W internecie pomagają w tym usługi VPN, dlatego warto zdecydować się na skorzystanie z jednej z nich. VPN to również szereg innych zalet, dostrzeganych nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. W branży marketingu także. Dzięki promocji Surfshark z tego wszystkiego możemy skorzystać znacznie taniej. Ile konkretnie? Od 80% do nawet 86% taniej i trzech miesięcy gratis! Oto szczegóły.


Black Friday w Surfshark VPN: zniżki przekraczają 86% i 5 darmowych miesięcy!


Promocja z okazji Black Friday dedykowana jest tym użytkownikom, którzy zdecydują się na korzystanie z VPN przez dłuższy czas, a konkretnie dwa lata. W zależności od wybranego wariantu zniżka sięga od 80% do nawet 86% i od 3 do 5 darmowych miesięcy, przez co w praktyce pojedynczy miesiąc bezpiecznego przeglądania internetu kosztuje jedynie kilkanaście złotych. Jak prezentują się poszczególne plany Surfshark i ile trzeba za nie zapłacić? Rzućmy okiem.


Prywatność w promocji na Black Friday. Nawet 86% zniżki i 3 miesiące gratis na Surfshark VPN!

W podstawowej opcji, Surfshark Starter, dostępna jest bezpieczna sieć VPN, blokada reklam i blokada okienek cookie. Decydując się na dwuletnie korzystanie z Surfshark Starter otrzymamy teraz zniżkę w wysokości 86%. Do Surfshark dorzuca jeszcze trzy miesiące gratis. Oznacza to, że za 27 miesięcy dostępu do VPN przyjdzie nam zapłacić jedynie 221,04 złotych netto, czyli w praktyce 8,19 złotych za jeden miesiąc.


Najpopularniejszy z dostępnych pakietów, Surfshark One, oferuje dodatkowo ochronę antywirusową, powiadomienia o wyciekach danych czy generator danych osobowych. W tym przypadku rabat wynosi 85% i dodatkowe 4 miesiące dostępu za darmo. Dzięki temu za 28 miesięcy korzystania z Surfshark One zapłacimy 313,44 złotych netto, czyli w przeliczeniu 11,19 złotych za jeden miesiąc.


W najwyższym oferowanym planie, czyli Surfshark One+, dostępna jest również funkcja usuwania danych osobowych z baz danych firm i wyszukiwarek osób. Jako że działa ona na terenie USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej w niektórych przypadkach może okazać się szczególnie przydatna. Koszt? Po uwzględnieniu 80% obniżki i 5 darmowych miesięcy – 469,44 złotych netto za 29 miesięcy. Oznacza to, że jeden miesiąc korzystania z Surfshark One+ wiąże się z opłatą w wysokości 16,19 złotych.


VPN w marketingu – do czego można go wykorzystać?


Warunki promocji przygotowanej przez Surfshark z okazji Black Friday prezentują się bardzo dobrze. Pytanie tylko dlaczego tak właściwie mielibyśmy się na nie zdecydować i co konkretnie otrzymamy w zamian. W teorii wszystko jest jasne, w praktyce jednak mogą pojawić się wątpliwości co do rzeczywistych zastosowań VPN. Kiedy przyda się Surfshark? Już wyjaśniamy.


Prywatność w promocji na Black Friday. Nawet 86% zniżki i 3 miesiące gratis na Surfshark VPN!

Pierwszym argumentem za korzystaniem z VPN jest ochrona prywatności. Łącząc się za pośrednictwem serwerów VPN jesteśmy w stanie ukryć nasz rzeczywisty adres IP, a co za tym idzie ustalenie prawdziwej lokalizacji naszego komputera będzie niezwykle trudne. Jak możemy wykorzystać to w marketingu? Oto prosty przykład. Jeśli chcemy sprawdzić, jak nasza strona internetowa, reklama itp. prezentują się dla odbiorcy z innego kraju – nic prostszego. Wystarczy uruchomić VPN, wybrać serwer znajdujący się danym kraju i gotowe. Pracując z komputera w Polsce możemy zobaczyć naszą stronę oczyma klienta ze Stanów Zjednoczonych.


Do czego jeszcze może przydać się VPN w branży marketingu? Niektóre treści, z których chcielibyśmy skorzystać, objęte są blokadą regionalną, co oznacza, że ich wyświetlenie na urządzeniu łączącym się z Polski nie będzie możliwe. Wystarczy jednak włączyć VPN, wybrać właściwy kraj i blokada regionalna zniknie.


Oczywiście nie oznacza to, że VPN można wykorzystywać jedynie w pracy. Surfshark dostępny jest wielu różnych urządzeniach, w tym wszystkich najpopularniejszych komputerach, smartfonach czy tabletach. Co bardzo istotne, bez limitu urządzeń, dlatego jeden użytkownik może zabezpieczyć wszystkie należące do niego sprzęty. Nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć go do obejścia blokady regionalnej w… serwisie streamingowym. Kilka kliknięć i możemy oglądać materiały w teorii dostępne wyłącznie dla klientów z danego państwa. Wysoka wydajność serwerów Surfshark sprawia, że można streamować filmy w rozdzielczości HD praktycznie bez czekania na buforowanie.


Bezpieczeństwo, większe możliwości zawodowe i dostęp do rozrywki z całego świata za kilkanaście złotych miesięcznie? Black Friday w Surfshark to promocja, obok której ciężko przejść obojętnie.

Kommentare


Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz dołączyć do grona autorów lub zespołu NM?

Skontaktuj się z nami >

© 2012-2024 NowyMarketing jest marką 143Media Sp. z o.o.

bottom of page