top of page

Inga Wawrzyniak-Gacek

Marketing Communication Director

Grupa eSkyMarketing Communication Director  Grupa eSky

Na czym polega Twoja praca?


Od ponad czterech lat pełnię funkcję Marketing Communication Director w Grupie eSky. Uwielbiam swoją pracę, bo mogę łączyć w niej wszystko, co mnie pasjonuje – marketing, niestandardowe rozwiązania i…podróżowanie!


W Grupie eSky odpowiadam za projekty i działania z szeroko pojętego obszaru Brand & Communication, zarządzając międzynarodowymi zespołami: Brand, PR & Community, Customer Experience, Content Marketing, Loyalty oraz Landing Pages & Web.


Jak wygląda Twoje miejsce pracy?


Głównie pracuję z domu, ale też regularnie przyjeżdżam do biura kilka razy w miesiącu, by spotkać się z zespołem. W Grupie eSky mamy możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie, dlatego, że wielu z naszych pracowników podróżuje i łączy też pracę, czyli tzw. workation.


Z jakiego komputera korzystasz?


Laptop Lenovo wraz z dużym monitorem, klawiaturą i myszką. Często pracuję na danych, dlatego duży monitor to jest must have.


Z jakiego smartfona korzystasz?


iPhone, na którym mam cały ekosystem G Suite oraz Slack, który jest niezbędnikiem w pracy w marketingu międzynarodowej firmy.


Jakie aplikacje pomagają Ci dbać o Twoją produktywność?


Na ten moment nie korzystam z żadnej konkretnej aplikacji, choć próbowałam kilku. Nie sprawdziły się w moim przypadku. Będę jednak szukać dalej :)


Z jakich innych gadżetów korzystasz?


Słuchawki - oczywiście! Ale tylko podczas podróży. Pomagają prowadzić meety w miejscach publicznych nie angażując otoczenia.


Jakie są Twoje lifehacki na efektywną pracę?


Z mojej perspektywy to planowanie każdego dnia i priorytetyzacja, ale też w dłuższej perspektywie poszukiwanie narzędzi i synergii. Obecnie technologia, jak np. AI podsuwa rozwiązania, które optymalizują procesy kilkukrotnie zarówno w wymiarze czasu jak i kosztów.


Jaki jest Twój sposób na relaks w trakcie/po pracy?


Mój dobrostan jest niezwykle ważny dla mnie, zarówno ten fizyczny, jak i emocjonalny, dlatego po pracy praktykuję jogę, która pomaga mi rozładować napięcie, zadbać o umysł i ciało. A w trakcie pracy doskonale sprawdzają się ćwiczenia oddechowe, które ułatwiają koncentrację oraz redukują stres. No i… podróżowanie. Regularne urlopy są ważne dla mnie i mojej rodziny.


Skąd najbardziej lubisz czerpać wiedzę o marketingu?


Nie przywiązuję się do jednego źródła. Ciągle poszukuję. To temat musi mnie zainteresować. Poszukuję raportów, podcastów, konferencji. Sięgam również po te międzynarodowe, które pozwalają wyjść poza schematy. Z racji bliskiej współpracy z Google, uczestniczę w wielu organizowanych przez nich eventach na całym świecie. Od kilku lat obserwuję na LI Richarda Bransona, który inspiruje mnie na wielu płaszczyznach. Z kolei książka, która wiele lat temu kompletnie zmieniła moje podejście to “Zaczynaj od dlaczego” (S. Sinek).


Czy możesz polecić jakieś lektury, filmy, seriale, płyty, programy spoza świata marketingu, które warto znać, pracując w marketingu? 🙂


Kultowy amerykański serial “Mad Men” - lektura obowiązkowa dla “ludzi reklamy”. To historia, która czasem bawi, czasem złości, ale też wiele uczy o biznesie i życiu.

Comments


Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz dołączyć do grona autorów lub zespołu NM?

Skontaktuj się z nami >

© 2012-2024 NowyMarketing jest marką 143Media Sp. z o.o.

bottom of page